شرکت در یکسال غیرفعال می باشدآیا نیاز به تسلیم اظهارنامه دارد و در صورت تسلیم باید ترازنامه را پر نماید یا نه ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه دوازدهم مهر ۹۸
(0)
(0)
شرکت در یکسال غیرفعال می باشدآیا نیاز به تسلیم اظهارنامه دارد و در صورت تسلیم باید ترازنامه را پر نماید یا نه ؟

 در صورت عدم فعالیت مشمول مالیات نمی باشد ولی بهتر است که اظهارنامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی تنظیم و ترازنامه پایان سال نیز تکمیل گردد .قابل ذکر است که طبق بند ت ماده 132 ق.م.م اصلاحی 31/4/94 ، اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی شامل ترازنامه و حساب سود و زیان طبق نمونه تعیین شده از سوی سازمان مالیاتی است و چنانچه شرکت غیرفعال باشد و اظهارنامه تسلیم نماید حتما بایستی ترازنامه تکمیل گردد .
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.