آیا فعالیت های ورزشی معاف از مالیات می باشد ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
یکشنبه یکم آذر ۹۴
(0)
(0)
آیا فعالیت های ورزشی معاف از مالیات می باشد ؟

طبق ماده 134 قانون مالیاتهای مستقیم اصلاحی 1394 درآمد باشگاهها و موسسات ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی حاصل از فعالیت های منحصرا ورزشی از پرداخت مالیات به شرط و تسلیم اظهارنامه مالیاتی و رعایت سایر تکالیف مندرج در تبصره 1 ماده 146 ق.م.م معاف می باشد.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.