اگر هزینه ها یا خریدی بالای 50.000.000 ریال اتفاق بیفتد حتما باید از حساب جاری شرکت باشد و اگر نباشد چه اتفاقی می افتد ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه دوازدهم مهر ۹۸
(0)
(0)
اگر هزینه ها یا خریدی بالای 50.000.000 ریال اتفاق بیفتد حتما باید از حساب جاری شرکت باشد و اگر نباشد چه اتفاقی می افتد ؟

براساس تبصره 3 ماده 147 ق.م.م پذیرش هزینه های پرداختی قابل قبول مالیاتی موضوع این قانون که به شیوه تهاتری انجام نشود از مبلغ 50.000.00 ریال به بالا منوط به پرداخت یا تسویه وجه آن از طریق سامانه (سیستم) بانکی خواهد بود . (خرید یا هزینه مذکور غیرقابل قبول خواهد بود .(طبق تبصره 3 ماده 147 )
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.