چرا افرادی که از کارت بازرگانی افراد دیگر جهت واردات و صادرات استفاده می کنند تحت پیگرد قانونی قرار نمی گیرند ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه بیست و نهم آبان ۹۴
(0)
(0)
چرا افرادی که از کارت بازرگانی افراد دیگر جهت واردات و صادرات استفاده می کنند تحت پیگرد قانونی قرار نمی گیرند ؟

باعنایت به اینکه طبق بند 7 ماده 274 ق.م.م اجراء از 1/1/95 استفاده از کارت بازرگانی دیگران به منظور فرار مالیاتی جرم محسوب می شود ، لذا در صورت اطلاع از موضوع ف سازمان امور مالیاتی اقدامات مربوطه را انجام می دهد، اما قبل از تاریخ فوق می بایست صاحب اصلی کارت اقدام به طرح دعوی علیه سوء استفاده کننده نزد مراجع قضایی نموده و سازمان امور مالیاتی به عنوان شاکی ثانویه در پرونده ورود پیدا نماید.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.