اگر اظهارنامه ارزش افزوده براساس فاکتورهای صادره به اداره امور مالیاتی ارسال شودو اطلاعیه دیگری در دسترس اداره مزبور نباشد آیا اداره ارزش افزوده می تواند مبلغ بیش از اظهارنامه تسلیمی منظور نماید ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه دوازدهم مهر ۹۸
(0)
(0)
اگر اظهارنامه ارزش افزوده براساس فاکتورهای صادره به اداره امور مالیاتی ارسال شودو اطلاعیه دیگری در دسترس اداره مزبور نباشد آیا اداره ارزش افزوده می تواند مبلغ بیش از اظهارنامه تسلیمی منظور نماید ؟

با توجه به دستورالعمل های رسیدگی صادره از طرف سازمان امور مالیاتی از جمله دستور العمل شماره 12069 مورخ 18/6/91 علاوه بر مدارک ارائه شده از طرف مودی ( صورتحسابهای فروش) ، قرائن وشواهد دیگری نیز توسط واحد رسیدگی وجود داشته که ملاک اظهار نظر قرار میگیرد ازجمله مراجعه مامورین مالیاتی به محل فعالیت و بازرسی ومشاهده فعالیت مودی ، اخذ اطلاعیه های خرید وفروش از سامانه ماده 169 ق.م.م و پاسخ استعلام واصله سایر اشخاص ثالث مانند ادارات و شرکتهای طرف قرارداد مودی ، بررسی اظهارنامه عملکرد ویا اطلاعیه های موجود در پرونده عملکرد که لحاظ شده و سپس نسبت به تهیه گزارش رسیدگی بر اساس موارد فوق اقدام میگردد و اگر بر اساس موارد فوق مدارکی مبنی بر فروش بیش از ابرازی شرکت به دست آید در گزارش رسیدگی لحاظ میگردد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.