در صورت عدم ارجاع پروژه ای از طرف نظام مهندسی آیا نیازی به تسلیم اظهارنامه می باشد و در رابطه با نوع اظهارنامه مهندسان توضیح دهید ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه دوازدهم مهر ۹۸
(0)
(0)
در صورت عدم ارجاع پروژه ای از طرف نظام مهندسی آیا نیازی به تسلیم اظهارنامه می باشد و در رابطه با نوع اظهارنامه مهندسان توضیح دهید ؟

درصورت عدم کارکرد توسط شخص در یک سال نیازی به ارسال اظهارنامه نبوده و می تواند مراتب را کتبا به اداره امورمالیاتی ارسال نماید و نوع اظهارنامه براساس قانون اصلاحی سال 94 براساس میزان دریافتی شخص می باشد . ( باتوجه به گروه بندی آیین نامه موضوع ماده 95 ق.م.م اصلاحی)
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.