آیا شرکت های خدماتی و پیمانکاری موظف به تسلیم اظهارنامه هستند یا نه و جریمه عدم ارائه اظهارنامه و دفاتر چقدر می باشد ؟ ,

menuordersearch
drhesab.net
جمعه دوازدهم مهر ۹۸
(0)
(0)
آیا شرکت های خدماتی و پیمانکاری موظف به تسلیم اظهارنامه هستند یا نه و جریمه عدم ارائه اظهارنامه و دفاتر چقدر می باشد ؟

کلیه اشخاص حقوقی براساس ماده 155 ق.م.م موظف هستند اظهارنامه مالیاتی را چهارماه پس از سررسید سال مالیاتی به اداره امور مالیاتی ارسال نمایند و در صورت عدم ارائه اظهارنامه براساس ماده 192 ق.م.م موجب تعلق 30 % جرایم مالیات متعلقه و عدم ارائه و ترازنامه و حساب سود و زیان و عدم ارائه دفاتر موجب تعلق جریمه معادل 20 % برای هر یک می باشد .
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

نشانی دفتر مرکزی :
ایران - تهران - منطقه 18 شهرداری - بازارآهن شادآباد - جنب بلوک 1 - مجتمع تجاری 110 - طبقه اول - پلاک 58
تلفن تماس
021-66672436 - 021-66673466
09123197127 - 09190790850

جستجو
aparatwhatsuptelegraminstagram

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای موسسه محاسب تراز حلما محفوظ می باشد.